Dny otevřených dveří 19. 1. 2023 on-line

12.01.2023 - 14:00
Tentokrát se sejdeme pouze on-line ve čtvrtek 19. ledna v 17:00, pro všechny, kteří jsou z daleka nebo se nechtějí účastnit hromadných akcí. Odkaz na FEL ON-LINE pošleme pouze registrovaným.

Program on-line dne otevřených dveří

FEL ON-LINE zahájíme ve čtvrtek 19. ledna v 17:00 live streamem (link na neveřejné vysílání na YouTube pošleme všem registrovaným e-mailem), ve kterém vám stručně představíme fakultu. Přiblížíme vám naše studijní programy i možnosti uplatnění našich absolventů a absolventek. Dozvíte se vše důležité o přijímačkách a o tom, jak vypadá studentský život na fakultě. Během úvodní přednášky můžete posílat svoje dotazy do chatu.

Asi v 17:30 otevřeme pro každý studijní program chatroom (obdržíte link na MS Teams). Naši vyučující, studenti a studentky vám odpoví na vše, co vás o studiu na FEL zajímá. Prostor na otázky nebo diskusi budete mít až do 19:00. Zástupci a zástupkyně studijních programů si budou kromě položených otázek povídat o daném studijním programu. Záleží tedy jen na vás, jestli se v chatroomu sami zapojíte, nebo jen budete sledovat rozhovor a odpovědi na otázky ostatních. Připojit se můžete postupně do chatroomů všech studijních programů, věříme, že na to bude dostatek času. Předem si můžete bakalářské studijní programy prostudovat v sekci Studijní programy.

Odkaz pro připojení se na FEL ON-LINE pošleme všem registrovaným uchazečům a uchazečkám. Po skončení FEL ON-LINE můžete očekávat doprovodné materiály, důležité odkazy, záznam live streamu i video-prohlídky laboratoří nebo studentských projektů.

Těšíme se na vás!

Více informací a registrační formulář na https://fel.cvut.cz/dod