Poslední den otevřených dveří v tomto školním roce proběhne již 17.2.

15.02.2023 - 15:00
Už tento pátek 17.2. proběhne den otevřených dveří na katedře řídící techniky. Jedná se o poslední termín v tomto školním roce.

Zájemci o studium budou mít v pátek poslední možnost projít si prostory katedry, seznámit se se svými budoucími kolegy i vyučujícími a osobně se zeptat na vše, co je o studiu zajímá. Pracovníci katedry jim ukáží laboratoře automatického řízení a roboty v nejrůznějších podobách. Mezi největší lákadla celé akce patří bezpochyby multirobotické systémy, bezpilotní letouny, drony, kráčející roboti (například "robopsi" SPOT) a humanoidní i kolaborativní roboti. 

„Návštěvníci se při prohlídce budou také moci seznámit s experty na automobily blízké i daleké budoucnosti a s týmem studentů, jejichž autonomní roboti a drony vyhrávají prestižní světové soutěže,“ uvádí Krištof Pučejdl, doktorand působící na katedře řídící techniky FEL ČVUT. 

Den otevřených dveří proběhne na Kampusu Karlák (Karlovo náměstí 13, Praha 2). Studenti mohou vybírat ze dvou časů. První turnus probíhá v rozmezí od 8:30 do 12:00, druhý od 13:00 do 16:30.

Pro účast je nutné se předem registrovat na stránkách: https://www.eventbrite.co.uk/e/den-otevrenych-dveri-fakulty-elektrotechnicke-cvut-kampus-karlak-registration-507542913517.

Registrace je zdarma.