Kybernetika a robotika na Comic–Con Prague 2024

27.03.2024 - 15:45
Všichni fanoušci sci-fi, fantasy a hororu nebudou bezpochyby chybět na již pátém ročníku Comic–Conu Prague 2024. A program Kybernetiky a robotiky tam nesmí chybět taky.

Chystáte se 5.–7.4. do O2 Universa Praha na největší festival věnovaný videohrám, stolním hrám, filmům a seriálům, anime a komiksu v ČR? A věděli jste, že tam bude mít hojné zastoupení také FEL ČVUT i program Kybernetika a robotika? 

Nepochybně nás poznáte díky kráčejícím robotům SPOT. Nebojte se za námi přijít a zeptat se na vše, co vás zajímá. Rádi vám odpovíme na vaše otázky a předvedeme vám, co naši roboti SPOT umí. 

Kromě toho naše experty můžete vidět také na doprovodných prezentacích. A to hned v pátek, 5. dubna na stagi A, kde vám představíme nejnovější trendy ve vývoji robotů. O tom, jak se využívají robopsi a další typy robotů ve výzkumu, vám poví Martin Pecka z katedry kybernetiky a student programu Kybernetika a robotika Bohumil Brož. 

Zajímají vás podrobnosti k přijímacím zkouškám nebo jak u nás bude vypadat studium? Na vše vám rádi odpovíme od 5.–7. 4. na Comic–Con Prague 2024.