Robosoutěž hledá nejlepšího robotického basketbalistu

07.10.2022 - 11:45
S podzimem startuje další kolo tradiční Robosoutěže pořádané FEL ČVUT. Který středoškolský tým navrhne, zkonstruuje a naprogramuje nejlepšího robotického basketbalistu?

Potencionální účastnici středoškolského kola Robosoutěže znají svůj úkol - postavit robotického basketbalistu, který dokáže v časovém limitu posbírat a hodit (nebo jinak umístit) do koše co nejvíc míčků umístěných na soutěžní ploše.

Uzávěrka přihlášek je 30.10. 2022. Přihlašovat se mohou tříčlenné týmy ze střední škol, nebo věkově odpovídajících zájmových spolků. Každý účastník může být členem pouze jednoho týmu. Základní skupiny se odehrají  v úterý dne 22.11.2022, ve středu dne 23.11.2022, ve čtvrtek dne 24.11.2022 a v pátek dne 25.11.2022. Z nejlšpších týmů v jednotlivých kolech potom bude vytvořena finálová skupina.

Všem řešitelům přejeme hodně štěstí a sil!

Více infromací naleznete na webových stránkách.

Robosoutěž se koná pod záštitou  Fakulty elektrotechnické ČVUT v Praze, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky a díky partnerství společností MathWorks, HUMUSOFT, ŠKODA AUTO a APPLIFTING.