Kariérní dny Fakulty elektrotechnické

27.03.2023 - 13:00
Již tuto středu a čtvrtek se uskuteční druhý ročník Kariérních dnů na Fakultě elektrotechnické (FEL) ČVUT.

Zajímá vás, jaké jsou aktuální příležitosti na pracovním trhu? Chcete si osobně promluvit s perspektivními zaměstnavateli a probrat s nimi možnosti spolupráce po studiu? Navštivte naše Kariérní dny.

 

Na místě budou zástupci až osmdesáti firem napříč různými obory. Přítomny budou společnosti ČEZ, Škoda Auto, GE, Bosch, Valeo, Continental, Rohde & Schwarz, Qminers, ÚJV a Altron a mnoho dalších. 

 

Kromě možností spolupráce po studiu mnoho přítomných nabízí také:

  • Stipendijní programy
  • Témata a podporu závěrečných prací
  • Odborné stáže a praxe
  • Odborné přednášky
  • Letní brigády
  • Exkurze

 

Se společnostmi tak nemusíte navazovat kontakt až po státnicích! Využijte nabídky odborných stáží, praxí či brigád a usnadněte si svůj přechod ze studentského do pracovního života. 

 

Kariérní dny budou probíhat od 9.00 do 16.00 hodin na chodbách u poslucháren fakulty. Součástí je také odborný doprovodný program, ve kterém firmy v prezentacích či workshopech osloví studenty prostřednictvím svých odborných témat. Těšit se tak například můžete na přednášku Termální management automobilu odSchaeffler Production CZ s.r.o., Vývoj a testování elektroniky pro systémy autonomního řízení od Valeo nebo Vývoj produktů pro elektromobilitu od BOSCH.

 

Podrobnější informace a seznam registrovaných firem najdete na: https://www.karierni-dny-fs-fel.cvut.cz