Akce pro studenty Void* 2023 proběhne již zítra!

17.05.2023 - 14:30
Zajímá vás, jaký výzkum během studia můžete dělat? Blíží se vám výběr závěrečné práce? Nebo hledáte letní brigádu ve škole? Tak to přijďte na void*! Sejdeme se již ZÍTRA 18. května v 13:00 na Karlově náměstí.

Neprošvihněte druhý ročník akce void*. Den plný zajímavých informací a možností pro studenty KYRu se bude konat již zítra, 18. května 2023. Sraz je v 13:00 na Karlově náměstí a program poběží až do šesti hodin do večera. 

A proč dorazit? Na akci budete mít možnost seznámit se s prací a tématy výzkumných laboratoří, které se podílí na výuce na FELu. Kromě toho je void* skvělou příležitostí k tomu domluvit si téma závěrečné práce, semestrálního projektu, letní stáže nebo dokonce částečného úvazku. Na místě totiž potkáte nejen vaše spolužáky, ale také vyučující a velké množství výzkumníků z různých laboratoří, které se podílejí na výuce na FELu.

Samozřejmostí je skvělé občerstvení (klobása nebo sýr) a pivo. Abyste jej ale dostali, je nutné se předem registrovat na stránkách: https://bit.ly/3BwZilV. Budeme se na vás těšit!