VZTAHY V BUDOUCNOSTI: POLYGAMIE, SEX S ROBOTY A ONLINE LÁSKA – NEZBLÁZNÍME SE Z TOHO?

08.07.2023 - 18:15
Vedoucí katedry profesor Šebek vystoupil diskusní zóně hudebního festivalu Metronom Prague 2023 Metronome v diskusi na téma VZTAHY V BUDOUCNOSTI: POLYGAMIE, SEX S ROBOTY A ONLINE LÁSKA – NEZBLÁZNÍME SE Z TOHO?

Vedoucí katedry prof. Šebek vystoupil diskusní zóně Opero Fórum hudebního festivalu Metronom Prague 2023 Metronome. S moderátorem Bobem Kartousem a psycholožkami Markétou Šetinovou, a Eliškou Remešovou diskutovali na téma VZTAHY V BUDOUCNOSTI: POLYGAMIE, SEX S ROBOTY A ONLINE LÁSKA – NEZBLÁZNÍME SE Z TOHO?

Na Fóru proběhly a další zajímavé diskuse: INFORMAČNÍ CHAOS: JAK SE NAPÍT Z OTEVŘENÉHO HYDRANTU (Otakar Foltýn, Václav Moravec, Tomáš Sedláček, Libuše Šmuclerová); KULTURA V DOBĚ GENERATIVNÍ AI (Michael Rozsypal, Krištof Kintera, Roman Týc, Alžběta Jungrová, NA CO POJEDEME: OD FOSILNÍCH PALIV K VODÍKU A DÁL (Michael Rozsypal, Dana Drábová, Martin Pacovský, Soňa Jonášová), UMĚLÁ INTELIGENCE JAKO PŘÍLEŽITOST NEBO HROZBA (Michael Rozsypal, Tomáš Mikolov, Petr Koubský, Tereza Bartoníčková) a CO STOJÍ ODVAHA?( Michael Rozsypal, Marek Holeček, Tereza Engelová, Jan Heřmánek).

Program

Program