Seznamovák FEL se uskuteční už v září

21.08.2023 - 13:00
Nastupujete na podzim do prvního ročníku na FEL ČVUT? Právě pro nové studenty jsme si přichystali speciální Seznamovák FEL. Zúčastněte se a seznamte se se svými budoucími spolužáky a spolužačkami!

Vykročte do prváku správnou nohou a využijte možnost potkat se se svými budoucími kolegy a kolegyněmi ještě před začátkem semestru! Užijete si velké množství aktivit, a navíc se dozvíte také zajímavé informace ke studiu. 

Kde se seznamovák koná a jakou zábavu jsme si pro vás přichystali?

Seznamovák FEL se bude konat ve fakultním výukovém středisku v Temešváru u Orlické přehrady. Součástí programu jsou sportovní aktivity, konzultace z matematiky i informační beseda „Průvodce prváka“ v režii studentské unie. Studenti se tak můžou těšit na nejrůznější míčové hry, cykloturistické výlety, windsurfing a další oblíbené vodní sporty. 

Zájemci o kurz můžou vybírat celkem ze tří týdenních termínů. Více informací a možnost přihlášení najdete na adrese: https://www.utvs.cvut.cz/kurzy/seznamovaci/fel.

Případné dotazy směřujte na organizátorky akce: Mgr. Jitka Drahorádová (jitka [dot] drahoradovaatcvut [dot] cz) a Mgr. Klára Minaříková (klara [dot] minarikovaatcvut [dot] cz).

Těšíme se na vás!