Pozvánka na ples Fakulty elektrotechnické ČVUT

05.09.2023 - 16:15
Už 31. října tohoto roku si budete moct užít oficiální reprezentační ples Fakulty elektrotechnické ČVUT. První fakultní elektrovalčík, jak jsme ples podle známé písně a naší neoficiální hymny pojmenovali, se bude konat v Empire Hall ve Slovanském domě v Praze.

Využijte této skvělé příležitosti a setkejte se se svými spolužáky, ale také vyučujícími na společenské akci. K tanci vám zahraje například kapela kapela Magnum. Členem této kapely je mimo jiné také oblíbený vyučující z katedry matematiky, Josef Dvořák. 

Kromě toho na našem plese vystoupí i populární zpěvák Pokáč. Pokáč, vlastním jménem Jan Pokorný, je shodou náhod rovněž absolventem Fakulty elektrotechnické, oboru Softwarové inženýrství a magisterského programu Otevřená informatika (OI). 

A pokud je vám i toto málo, tak se můžete těšit na přítomnost našich skvělých robotů. 

Vstupenky jsou již teď v prodeji prostřednictvím portálu Ticketstream: https://www.ticketstream.cz/akce/1-fakultni-elektrovalcik-173204.

Kromě toho si v univerzitním obchodě můžete na akci nově pořídit slušivý doplněk do klopy nebo brož, se kterou na plese zazáříte. Najdete je na: https://eobchod.cvut.cz/suvenyry_fel.

Generálním partnerem plesu je ČEZ, dalším partnerem je společnost QMiners.