Den otevřených dveří na Karlově náměstí 23. 2.

21.02.2024 - 18:00
Zajímá vás studium na Fakultě elektrotechnické ČVUT? Lákalo by vás studovat programy jako je Kybernetika a robotika? Přijďte na náš den otevřených dveří a přesvědčte se sami!

V pátek 23. 2. se zájemcům o studium otevřou brány Karlova náměstí i Dejvic. Na dvou trasách se dozvíte vše potřebné o studijních programech i přijímačkách. Navíc vás zavedeme do přednáškových místností a ukážeme vám laboratoře. 

A na co se můžete těšit u nás na Karlově náměstí? Během tříhodinového turnusu vám představíme roboty v nejrůznějších podobách. Těšit se můžete na multirobotické systémy, bezpilotní letouny a drony i kráčející roboty SPOT. Chybět nebudou ani humanoidní a kolaborativní roboti. 

Studenti starších ročníků a vyučující ti ukážou laboratoře, ve kterých společně vyvíjíme software i nástroje pro autonomní řízení. Mimo jiné si budeš moct prohlédnout laboratoř virtuální reality i pracoviště vyvíjející interaktivní grafiku a počítačové hry. 

Na akci je nutné se registrovat na: https://www.eventbrite.co.uk/e/den-otevrenych-dveri-fakulty-elektrotechnicke-cvut-kampus-karlovo-namesti-registration-806294036167.