Přijďte na den otevřených dveří Fakulty elektrotechnické 18.1.

12.01.2024 - 17:15
Zájemci o studium na naší fakultě mají mimořádnou příležitost dozvědět se vše, co je zajímá. A ani kvůli tomu nemusí hledat odpovědi na své otázky na webu nebo osobně dojet na fakultu. Již příští čtvrtek se totiž uskuteční mimořádný online den otevřených dveří. Nezapomeňte se na akci registrovat!

Vše, co potřebujete vědět o fakultě i jednotlivých studijních oborech, vám přiblížíme hned zkraje setkání, ve čtvrtek 18. 1. od 17 hodin. Kde a jak se uplatňují naší absolventi a absolventky? Jakým způsobem probíhají přijímačky a jak vypadá studentský život na fakultě? Na tyto ale i vaše otázky, které nám průběžně budete psát do chatu, vám rádi odpovíme. 

Následovat bude otevření chatroomu pro jednotlivé studijní programy. V nich vám naši vyučující, ale také studenti a studenty odpoví na vše, co vás o studiu zajímá. Dorazte i pokud nemáte žádné otázky! Od 17:15 do 19:00 budou chatroomy otevřené pro všechny, kteří se chtějí na něco zeptat, nebo si jen vyslechnout dotazy ostatních. 

Během večera se můžete postupně připojit do chatroomů všech studijních programů. Na den otevřených dveří je nutné se předem registrovat na: https://www.eventbrite.co.uk/e/fel-on-line-den-otevrenych-dveri-fakulty-....